• Nejnovější
  • Trendy
  • Vše
Další důvody pro testování na Koronavirus a i pro ty roušky

Další důvody pro testování na Koronavirus a i pro ty roušky

22. 11. 2020
Kyjev má tri dni na to, aby spustil ropovod Družba

Kyjev má tri dni na to, aby spustil ropovod Družba

6. 3. 2026

Chaos v Evropě i jinde

6. 3. 2026

Multivektorové uspořádání“ Ázerbájdžánu představuje pro Rusko vážnou výzvu

6. 3. 2026
Kauza Epstein: V spisoch FBI čelí Trump obvineniam zo sexuálneho napadnutia.

Kauza Epstein: V spisoch FBI čelí Trump obvineniam zo sexuálneho napadnutia.

6. 3. 2026
Rozhovor u kuchyňského stolu

Rozhovor u kuchyňského stolu

6. 3. 2026
Orbán: Zastavíme dopravu dôležitých vecí prechádzajúcich Maďarskom na Ukrajinu.

Orbán: Zastavíme dopravu dôležitých vecí prechádzajúcich Maďarskom na Ukrajinu.

6. 3. 2026
Europol varuje pred vplyvom vojny v Iráne na bezpečnosť v EÚ.

Europol varuje pred vplyvom vojny v Iráne na bezpečnosť v EÚ.

6. 3. 2026
USA a Trump jsou větší diktátoři než Brežněv a SSSR! My zákaz za totality neměli jako Indie a další…

USA a Trump jsou větší diktátoři než Brežněv a SSSR! My zákaz za totality neměli jako Indie a další…

6. 3. 2026

Toto je ještě hloupější a šílenější než válka v Iráku

6. 3. 2026
Alexander Dugin: „Dnes Irán, zajtra Rusko.“

Alexander Dugin: „Dnes Irán, zajtra Rusko.“

6. 3. 2026
3.SVĚTOVÁ VOJNA?!? NATO chce aktivovat článek 5 proti napadenému Íránu –  Trump narychlo skládá „Epsteinovu údernou koalici“ poté, co se šeredně přepočítal! KONVOJE US ARMÁDY MÍŘÍ K ÍRÁNU Z IRÁKU!

3.SVĚTOVÁ VOJNA?!? NATO chce aktivovat článek 5 proti napadenému Íránu – Trump narychlo skládá „Epsteinovu údernou koalici“ poté, co se šeredně přepočítal! KONVOJE US ARMÁDY MÍŘÍ K ÍRÁNU Z IRÁKU!

6. 3. 2026
Púchovský sa vzdáva. Čo sa mohlo odohrať v zákulisí?

Púchovský sa vzdáva. Čo sa mohlo odohrať v zákulisí?

6. 3. 2026
ASOCIACE NEZÁVISLÝCH MÉDIÍ, spolek
Soukenická 1199/3, 110 00 Praha 1
Pátek, 6 března, 2026
Asociace nezávislých médií
  • Domů
  • O nás
  • Krameriova cena
    • Krameriova cena za nezávislou žurnalistiku
    • Držitelé Krameriovy ceny
    • Napsali o nás

    2016

    Tereza Spencerová
    Ondřej Neff
    Robert Mikoláš
    Tomáš Hauptvogel
    Jan Schneider
    Jan Petránek

    2021

    Jaroslav Kučera
    Jozef Banáš
    Petr Adler
    Vítězslav Jirásek
    Markéta Slepčíková
    Ondřej Höppner in memoriam

    2017

    Stanislav Motl
    Jiří Skupien
    Zdeněk Zbořil
    Vlastimil Vondruška
    O.M. Schmidt a J.K Studničková
    Ladislav Větvička
    Jaromír Nohavica

    2022

    František Dostál
    Literárny týždenník
    LUK
    Štepán Cháb
    František Roček
    František Kružík
    Martin Nezval
    Pavol Janík
    Viktoria Hradská

    2018

    Alexandr Tomský
    Jozef Leikert
    Jaroslav Bašta
    Pavol Dinka
    Dana Kyndrová
    Ján Kuciak – in memoriam

    2023

    Roman Michelko
    Jovan Dezort
    Peter Kršiak
    Alex Koenigsmark
    Milan Vidlák
    Petr Bohuš
    Jaroslav Čvančara

    2019

    Václav Dvořák
    Pavel Chrastina
    Martina Kociánová
    Boris Koróni
    Eva Kantůrková
    Markéta Šichtařová
    Ruslan Kocaba

    2020

    Jan Keller
    Benjamin Kuras
    Ivan Hoffman
    Gustáv Murín
    Lubomír Huďo
    Ludovít Štefko
    Josef Hudas Urban

    2024

    Pavel Kapusta
    Jaroslav Štefec
    Petr Sak
    Tomáš Koloc
    Přemysl Janýr ml.
    Dušan Veselý
    Miloš Zábranský
    Vladimír Kapal in memoriam

    2025

    Miroslav Korecký
    Daniela Mrázková
    Karel Srp
    Dana Križanová
    Robin Čumpelík
    Miroslav Suja
    Ivo T. Budil

  • Dualóg
  • Na prahu zmien
  • Komentáře
  • Nezávislé zpravodajstvíŽIVĚ
  • cs
    • cs
    • en
    • ru
Žádný výsledek
Zobrazit všechny výsledky
Asociace nezávislých médií
Žádný výsledek
Zobrazit všechny výsledky
Domů Nezávislé zpravodajství NWOO

Další důvody pro testování na Koronavirus a i pro ty roušky

od admin
22. 11. 2020
v NWOO
239 15
Další důvody pro testování na Koronavirus a i pro ty roušky

NWOO.ORG Jane K.

 

Že PCR test na koronu je další fraška a podvod, jeden z mnoha, by měl dnes už každý vědět. Tam kde se testuje, tam je korona; tam kde se netestuje, korona není. To proto, že co PCR test hledá je RNA materiál. A pochopitelně, taky ho najde, protože každý z nás ho máme, je to součást našeho biologického systému. Ale i v tom je test pochybný, že sice hledaný materiál najde, ale nerozpozná ho. Vzorek musí být namnožen aspoň 35x aby byl pro tento test rozeznatelný. Vyšší namnožení je nespolehlivé a přesto, hodně laboratoří namnožuje test 45x. Snížení na 35 cyklů docílí snížení „positivních“ výsledků na polovinu a snížení na 30 cyklů dokáže snížit tento počet na třetinu. Tolik o důvěryhodnosti testu, který způsobil celosvětovou karanténu, zničil průmyslovou, zemědělskou a obchodní bázi mnoha států a ohrozil zdraví a budoucnost celé lidské populace.

Dokonce i Dr. Fauci konečně přiznává, že PCR test není bezproblémový a že jakmile projde 35 cykly, jeho výsledky nejsou spolehlivé. A zatím FDA instrukce přímo určují: 40 cyklů! Takže Fauci říká nejvíc 35 cyklů a FDA říká 40 cyklů – to je normální podvod. A všechny ty karantény, roušky, nucená izolace v záchytných táborech a podobné nesmysly byly založeny na bázi takového testu? Tak to je s lidským úsudkem něco hodně v nepořádku.

Další problém je v tom, že test nedokáže vyhodnotit, jestli je zkoumaný virus aktivní, nebo neaktivní. Jinými slovy, je-li živý, nebo mrtvý, neboli – nedokáže zjistit skutečnou infekci!

A když k těmto výsledkům přidáte ještě lidský omyl a výraznou snahu o zkreslování situace, tak se může přihodit, jako se to stalo v Severní Karolině v Americe, že 6,700 lidí obdrželo zprávu, že mají koronu a přitom to nebyla pravda. Prostě a jednoduše, firma, která je testovala měla chybu v počítačovém programu a ten jim všem rozeslal e-mail se špatným textem!

Musíme si uvědomit ten obrovský dosah takových „drobných“ omylů. Nevhodný a nespolehlivý PCR test byl použit jako důvod pro celosvětovou karanténu, roušky, zavírání menších obchodů a celou hromadu dalších nesmyslů. Nejen že takový test je kolosální plýtvání penězi, protože to samo o sobě není není levná záležitost, ale ty ztráty, které byly tím způsobeny daleko předčí jakýkoliv kladný vliv, kdyby by tam kdy byl. A ještě ke všemu to vytváří celkovou paniku, kdy ti z nás, co nevědí o co doopravdy jde, podlehnou o to snadněji vlivu zkreslených výsledků testů, rozkřikovaných do světa neúnavnými medii.

Přitom není čeho se bát. Úmrtnost na Covid je méně než 1% a nejvíce ohroženi jsou ti, kteří nosí roušky a pak ti, kteří se nechávají pravidelně očkovat proti chřipce, protože korona už je v tom očkování. Švédsko nemělo ani roušky, ani karanténu a nejsou na tom o nic hůř než zbytek světa, pouze jejich obchodní a průmyslová báze nebyla těmito nesmysly zničena, jako u nás.

 

PCR test je tím pádem nepoužitelný

Když se nepoužitelnost PCR testu příliš rozkřikla do světa, na což jeho vynálezce upozorňoval hned ze začátku, ale nikdo na něho nedal, přičinliví, ale ne příliš praktičtí vědci zkoušeli přijít s jiným způsobem testování. Nový druh testu, který vyzkoušela Johns Hopkins škola veřejného zdraví, prý spolehlivě rozpozná s naprostou přesností skrze sliny, jestli má člověk dost protilátek proti koroně. Jenže tady jsou hned dva problémy: (1) předně, je to zjevný DNA test (viz vysvětlení později); (2) protilátky nejsou ty, které ochrání člověka proti nemoci. Protilátky dnes jsou, zítra být nemusí. Důležité jsou T-paměťové buňky a jejich zkušenost s patřičnou nemocí.

Jako další, prestižní americká universita MIT (Massachusetts Institute of Technology) vyvinula způsob testování pomocí kašle. Jejich program je možno přidat do mobilu a údajně rozpozná koronavirus pacienta když na mikrofon zakašle. Nikde ale neříkají co s chudáky kuřáky, tuberáky a jinými plicními pacienty. Mnozí z nich kašlou ještě lépe než ti s koronou. A při obyčejné chřipce se taky kašle. Co pak s tím?

Je možné, že postupně budou používat i jiné zvuky, které člověk dokáže vydávat na rozpoznání neexistujícího COVIDu. No, necháme se překvapit; už tady ta snaha byla, ale bylo to zesměšněno.

 

Jiný záměr za testováním na koronavirus

Světem koluje názor, že testování na koronavirus má ještě jiný záměr než vyhodnotit infekci a vyvolat paniku mezi lidmi. Nejen že se povídá, že virus je obsažen v testu samotném, takže testovaní jsou současně infikováni. Další názor je, že komunistická Čína zkouší zmapovat genom všech lidí na této planetě. Proto, ve spolupráci s Dr. Fauci vytvořili lež o nějakém viru a dnes ho „testují.“ Z výsledků testů pak vyhodnotí genetické informace jednotlivých rasových skupin a podskupin, aby na tyto mohli vyvinout specifický způsob jejich vyhubení.

Jiní mají za to, že budou neustále strašit lidi, až celí vylekaní se nechají jak testovat, tak i očkovat a toto budou opakovat stále dokola, až docílí změnu našeho DNA a my přestaneme být lidmi – pokud ovšem dříve na tyto zásahy nezemřeme.

Další názor je, že testování hledá tak zvaný „boží genus,“ což je gen, který je ovlivněn dědičností a tvoří naši spiritualitu. Jeho odstraněním lidé přestanou chápat Boha, přestanou chápat spirituální, nebo mystické záležitosti. Ptala bych se – proč asi jim na tom tak moc záleží?

Joseph P. Farrell, autor, fyzik, mystik a myslitel říká, že jisté očkování, říká se mu FunVax, bylo vyvinuto k tomu účelu, aby zabránilo myšlenkám, nápadům a náboženskému cítění a také aby odstranilo morální a etické zásady u lidí. Údajně mělo toto očkování udělat konec terorismu a učinit Střední Východ mírumilovným.

Takže se zdá, že naši manipulátoři nám tímto zkoušejí vzít tu jedinou oporu, (na kterou si každý z nás vzpomene až je v opravdové tísni, dříve ne), co na tomto světě máme. Potřebují nás všecky dostrašené, bezradné, bojácné a tím pádem dobře ovladatelné. Jak řekl Ježíš Kristus, „království boží je uvnitř vás,“ to není nic politického, to je spirituální záležitost. A to je, co tihle šílenci zkoušejí v nás zničit. Jestli to pak jde (v případě potřeby) obnovit – kdoví! Spíš ne než ano.

Takže boj mezi běžnými lidmi a ilumináty-manipulátory není fyzický, ani politický; je to boj spirituální. Spiritualita je ve všem, co se dnes děje vrcholně důležitá a právě proto je lidstvo hromadně od spirituálního cítění a chápání odváděno, aby toto nerozpoznalo. Spiritualita je dnes zlehčována, je považována za staromódní, jen aby bylo lidstvo odvráceno od pátrání tímto směrem, aby se náhodou něčeho nedopátralo.

 

Proč Nefilimové?

Proč na příklad zkouší americké Státní oddělení najít hrobky Nefilimů? Nefilimové byli padlí andělé, svrženi s nebe, kteří se spojili s lidskou populací tehdejší doby a zplodili potomky. Dnes je nerozpoznáme, až na to, že to jsou nevypočitatelní a zlí tvorové, asi psychopati. A protože vzhledem vypadají stejně jako my, je zde snaha na nejvyšších místech podle jejich pohřbených zbytků získat DNA a porovnáním se DNA lidské populace tyto tvory vyhodnotit.

Američané vyhnali německé a francouzské archeology z Iráku a přivezli tam svoje vlastní. Proč? Co tím zkoušejí docílit? Bojí se, že by Němci a Francouzi přišli na něco, na co by přijít neměli? Proč vůbec potřebovali převzít Irák a učinili tak na bázi směšné teorie, že „Saddam Hussein není dost hodný ke svými lidem a že tam vyhazují miminka z inkubátorů a válejí je po zemi!“ Ne, ten skutečný důvod byl naprosto jiný; byl to důvod spirituální. Nakonec – v Iráku stál kdysi Babylon a jeho zbytky tam stále ještě jsou. Nedávno byla znovu postavena jistá babylonská budova – úplně nová replika té staré – proč? Proč má Evropská unie jednu z budov postavenu ve stylu Babylonské věže (viz obrázek níže)?

 

A podobně je to i s rouškami, jejich spirituální význam nemůže být zatajen. Podle J.P. Farrella, roušky jsou spirituální popření toho, co doopravdy jsme. Nošením roušek se snižujeme na poslušné vazaly, dáváme najevo svoji podřízenost a ve skutečnosti ani nevíme komu, nebo čemu. Prostě se ponižujeme pro všecky, kdo o to stojí. Jsme ochotni poslouchat kohokoliv; nebudeme reptat, nebudeme odmlouvat a protiřečit, nebudeme ani mluvit. Dobrovolně se vzdáváme statusu volných a svobodných tvorů a přecházíme do podřízeného vztahu.

Vždycky, když vidím politiky, nebo reportéry hlásat něco do světa s rouškou přes obličej, tak si v duchu říkám: „jak moc hloupí můžeme být …? Vždyť tito lidé věří svým vlastním lžím!“

Dnes už dobře víme, anebo bychom to vědět měli, že roušky zadržují naše vlastní viry, bakterie a jiné nežádoucí látky, kterých se náš imunitní systém zkouší vydechováním zbavit. Roušky nás nutí tento odpad znovu a znovu vdechovat – recyklovat. Tyto nežádoucí látky se pak dostanou až do mozku, kde spolu s nedostatkem kyslíku (kvůli rouškám) způsobují odumírání buněk. Lidé pak mají demenci a diví se z čeho. Dostanou se do plic, kde způsobují plicní nemoci, jako je zápal plic a jiné. Dostanou se i do očí, protože žádná maska není dost těsná a to nás teprve čeká, dovědět se co způsobují tam.

U dětí je nošení masek přímo zločin. Děti potřebují dýchat čistý vzduch a ne odpad a škodlivé zplodiny. Nemluvě o tom, že děti koronu nedostanou, tak proč je před ní chránit. Vím, někdo by namítl, že byly případy, kdy děti dostaly koronu, na což bych odpověděla – kdoví co jim skutečně bylo. Jako nedávno, 8-letý chlapec zemřel na koronu. Jenže on se chudák zároveň utopil ve vaně a ještě ke všemu měl vážnou dědičnou nemoc a byl invalidní!

Další problém s rouškami je, že žádné z nich nejsou určeny na dlouhodobé nošení. Ne, ani ty chirurgické roušky ne. Nemocniční personál nosí roušky pouze na operačním sále a tyto odkládá při odchodu z místnosti. Navíc je každý operační sál vybaven přídavným přívodem kyslíku, aby byla vyrovnána ztrátu kyslíku, zaviněnou rouškou.

Běžné roušky jsou rovněž pouze na krátkodobé použití a žádný výrobce nečítá s tím, že by je někdo měl na obličeji celý den. Roušky jsou totiž konzervovány jedovatými látkami! Obsahují kysličník etylenu, což je dobře známý rakovinotvorný prostředek. Jsou napuštěny fluoro-karbonem PTFE, což je opět karcinogen. Takže jestli opravdu chcete tu rakovinu dostat, pak noste roušky! Sice vás neochrání od korony, ani od žádné jiné nemoci, ale rakovinu vám zaručí.

Mnohé vědecké studie dokázaly, že roušky jsou nebezpečné. Škodí mozku a celému lidskému organismu. Někdo si dal tu práci, že nashromáždil skoro třicet těchto studií ZDE.

 

 

Odkaz na zdroj

Související příspěvky

5 ways to support your neck while travelling
NWOO

5 ways to support your neck while travelling

před 2 roky
The Importance of Professional AC Installation Services in Bentonville, AR
NWOO

The Importance of Professional AC Installation Services in Bentonville, AR

před 2 roky
Beat the Heat with American Home Water and Air: Expert AC Repair in Scottsdale, AZ
NWOO

Beat the Heat with American Home Water and Air: Expert AC Repair in Scottsdale, AZ

před 2 roky
Exploring the New Offerings Guide in Skull and Bones Store
NWOO

Exploring the New Offerings Guide in Skull and Bones Store

před 2 roky
EA Sports FC 24: Analyzing the Top Attacker Cards
NWOO

EA Sports FC 24: Analyzing the Top Attacker Cards

před 2 roky
Leveraging Holidays and Events in Real Estate Marketing
NWOO

Leveraging Holidays and Events in Real Estate Marketing

před 2 roky
RELIANOID Emerges as a Top Application Security Solution
NWOO

RELIANOID Emerges as a Top Application Security Solution

před 2 roky
Online Gaming Revolution: Shaping the Future of Entertainment
NWOO

Online Gaming Revolution: Shaping the Future of Entertainment

před 2 roky
The Ultimate Guide to Plumbing Repairs: Tackling Leaks, Clogs, and More
NWOO

The Ultimate Guide to Plumbing Repairs: Tackling Leaks, Clogs, and More

před 2 roky
How Cloud Consulting Can Transform Your Business
NWOO

How Cloud Consulting Can Transform Your Business

před 2 roky

Doporučujeme

O čem se mlčí

Paraguay občanství

Paraguay pobyt

Zprávy z Latinské Ameriky

Čechoslováci

Jak to bylo.com

Jak to bylo? Historie v souvislostech – Kdo neví, jak to bylo, neovlivní, jak to bude
Jak to bylo? Historie v souvislostech – Kdo neví, jak to bylo, neovlivní, jak to bude
Lenormand karty. Cikánské vykládací karty Věštecké karty. Lenormand karty význam.
Asociace nezávislých médií

Copyright © 2020 Asociace nezávislých médií, spolek.

Navigace

  • O nás
  • Krameriova cena
  • Nezávislé zpravodajství
  • Zásady ochrany osobních údajů

Následujte nás

Žádný výsledek
Zobrazit všechny výsledky
  • Domů
  • O nás
  • Krameriova cena
  • Dualóg
  • Na prahu zmien
  • Komentáře
  • Nezávislé zpravodajství

Copyright © 2020 Asociace nezávislých médií, spolek.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Cleantalk Pixel
We use cookies on our website to give you the most relevant experience by remembering your preferences and repeat visits. By clicking “Accept All”, you consent to the use of ALL the cookies. However, you may visit "Cookie Settings" to provide a controlled consent.
Cookie SettingsAccept All
Manage consent

Privacy Overview

This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary
Vždy povoleno
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
CookieDélkaPopis
cookielawinfo-checkbox-analytics11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".
cookielawinfo-checkbox-functional11 monthsThe cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional".
cookielawinfo-checkbox-necessary11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary".
cookielawinfo-checkbox-others11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other.
cookielawinfo-checkbox-performance11 monthsThis cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance".
viewed_cookie_policy11 monthsThe cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data.
Functional
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Analytics
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Advertisement
Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads.
Others
Other uncategorized cookies are those that are being analyzed and have not been classified into a category as yet.
ULOŽIT A PŘIJMOUT

Add New Playlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více