NWOO.ORG Janka Šťastná
Objevilo se několik zpráv, které vyznívají jako by přišly nové noty v agendě covidu.
Titulek článku zní: Konec covidu v Česku? Jsme na prahu kýžené imunity, radují se Hostomský s Hořejším.
Podle imunologa Václava Hořejšího se v Česku pravděpodobně podařilo dosáhnout kolektivní imunity a epidemie se chýlí ke konci.
„Někdy začátkem července se zrušila velká část opatření a čekal jsem zvýšení počtu případů. Naopak začaly případy klesat, nezvyšoval se počet vážných hospitalizací, téměř žádná úmrtí. Beru to s radostí na vědomí. Nedá se to vysvětlit jinak než tím, že jsme na prahu kýžené imunity,“ uvedl Hořejší.
„Jsem nadšen, že přední vědci vidí data, podle nich reagují a situaci velice dobře charakterizují,“ reagoval Hostomský.
A současně Ladislav Dušek, ředitel Ústavu zdravotnických informací a statistiky, prohlásil, že „… na podzim téměř jistě vzroste počet nakažených, tentokrát by však situace neměla být tak vážná jako loni. Může za to očkování, které má v Česku dokončeno již pět milionů lidí.“
To nás podle Duška spolu s vysokou promořeností populace přibližuje hranici kolektivní imunity. „Jsme opravdu blízko. Pokud i mladí lidé vyslyší výzvy a nechají se očkovat (tuto výzvu si nemohl odpustit), tak zavřeme bránu pro nekontrolovatelné šíření viru. Do podzimu můžeme skutečně vstoupit ve stavu kolektivní ochrany.“
A ještě jedna zpráva, která vyznívá jako vzkaz:
„Samička netopýra urazila rekordní vzdálenost, v Rusku ji ale zabila kočka. Maličký netopýr urazil více než 2000 kilometrů dlouhou cestu z Londýna do Ruska, kde však uhynul po útoku kočky. „
Netopýr ( maskot covidu ) vyrazil z Londýna ( covidovou hru rozehrála bažina s centrem v Londýně ), urazil 2000 km do Ruska, kde ho zabila kočka ( kočka symbol pro finanční korporativní mafii ).
Alternativní výklad zprávy o netopýru-rekordmanovi najdete zde:
Prezident Zeman v únoru prohlásil, že covid skončí v září. Tak uvidíme