Slobodný vysielač Boris Koróni
Ne, Trumpovo rozvolnění amerických ekologických zákonů ohledně těžby plynu a ropy ve Státech nebyl projev boje proti ekoterorismu greendealových šílenců! Přepadení Venezuely a změna tamního režimu nepředstavovala žádný boj za demorkacii a odstranění diktátora, nýbrž chladný kalkul, jak si podřídit venezuelské ropné a plynové zdroje a jak je dostat znovu na trh v přesně stanoveném a potřebném okamžiku! Válka proti Iránu není nějaký omyl nebo něco, k čemu Trumpa přemluvil Netanjahu! A už vůbec ne snaha o instalaci demokracie v této zemi. Opět jde o naprosto chladný kalkul, který dopředu počítal s uzavřením Hormuzu! Proto bylo potřeba maximálně nastartovat americké těžební kapacity a znovu otevřít cestu venezuelské ropě na trhy!!! Když toho bylo dosaženo, pak teprve mohl přijít další útok na Irán!
The post Kdo těží z války v Perském zálivu? appeared first on Slobodný vysielač.


























